0

Menu

/

2. Wysyłka Krajowa

1. Koszty Wysyłki

 

Wysyłamy kurierem   GLS

 

POLSKA

CZAS DOSTAWY

 CENA PLN

Przedpłata

24 h

23 zł netto za 1 paczkę 

Za Pobraniem 

24 h

23 zł netto za 1 paczkę 

 

 

 

 

 

 

*Uwaga : Koszt wysyłki dotyczy paczek do 31,5 kg (średnio 2-3 kartony letniego, 1-2 kartony zimowego). Koszt wysyłki będzie naliczany ręcznie w zależności od ilości zamówionych kartonów obuwia. 

**Towar wysyłamy po potwierdzeniu zamówienia, maksymalnie do 24 godzin od otrzymania wpłaty na konto lub potwierdzenie wysyłki za pobraniem. Wyjątkiem są dni wolne od pracy oraz święta. Klient jest zawsze informowany o przyjęciu zamówienia oraz wysłaniu przesyłki

 

2. Śledzenie przesyłki

 

Po potwierdzeniu realizacji i wysyłki zamówienia otrzymasz od nas mail z nr nadania oraz nr kontaktowym z firmą kurierską. Przesyłki będą aktywne dopiero po popołudniu dopiero po wejściu paczek do sortowni. Aby sledzić paczki należy wejść na stronę przewoźnika i wpisać nr przesyłki:

GLS: www.gls-group.com.pl

DPD : www.dpd.com.pl

3. Niedostarczona Paczka.

Jeżeli jeszcze paczka nie została dostarczona w deklarowanym czasie 24 – 48 godzin od momentu nadania. Jest szansa że kurier nie zastał Cię w domu w momencie dostawy, zgodnie z standardem dostawy Kurier podejmie jeszcz 2 próby dostarczenia przesyłki, w przypadku gdy za 3 razem nie uda się dostarczyć paczki, trafi ona do lokalnej sortowni i będzie czekać na twój odbiór. Po 5 dniach z chwilą braku odbioru zostanie ona zwrócona do Onlinehurt.pl

W przypadku braku dostawy powyżej 4 dni od momentu nadania przesyłki prosimy o kontakt z przewoźnikiem celem ustalenia terminu kolejnej dostawy.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA


© Copyright obuwie-hurt.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Sklepy internetowe CStore
Kontakt ze sklepem

Pn - Pt : 9.00 - 16.00