0

Menu

/
 
 
 

Hurtownia odzieży

Zapraszamy do naszego sklepu z odzieżą

     

 

Polecane produkty

Bestsellery

Wiadomości

 • 24-05-2018

  1. Panel Klienta

    Na głównym panelu można sprawdzić:

  - bieżące wartość wszystkich zamówień

  - kwota rabatów do wykorzystania

  - termin do kiedy rabaty można wykorzystać.

   

  2. Historia Zamówień

         Pokazuje pełne zestawienie wszystkich zamówień, statusem realizacji i szczegółów każdego zamówienia.

   

  3. Edycja Danych

        W tym polu można edytować swoje dane do Faktury oraz Adres Wysyłki

   

  4. Zmiana Hasła

       Zmiana obecnego hasła, wymagane jest podanie obecnego hasła oraz nowego hasła.

   

  CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

  1.   ZAMÓWIENIE

  2.   WYSYŁKA KRAJOWA

  3.   WYSYŁKA EUROPEJSKA 

  4.   PŁATNOŚCI

  5.   REKLAMACJE

  6.   PANEL KLIENTA

  7.   TABELA ROZMIARÓW

 • 24-05-2018

  1. Reklamacje

   

  W celu szybkiego rozpatrzenia reklamacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Po potwierdzeniu zgłoszenia, prosimy o przesłanie reklamowanego produktu wraz z niezbędnymi dokumentami:

   

  - Wypełniony protokół zgłoszenia reklamy ( Pobierz Tutaj )

   

  - Kserokopię zakupu Faktura / Oryginał Paragonu

   

  Reklamacja zostanie rozpatrzona w najszybszym możliwym terminie z zastrzeżeniem 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.

   

  Reklamowany produkt należy odesłać na adres:

   

  obuwie-hurt.pl / Dział Reklamacji

   

  TUAN Sp Z.o.o.

  Box : B16 - EACC

  Nadrzeczna 7A

  05-552 Wólka Kosowska

   

  - Tel : 505 - 061 - 508 - Aleksander - Polski

   

  - Tel : 505 - 287 - 956 

   

   

  2. Produkty niepodlegające reklamacji

   

  - Naturalne zużywanie się obuwia

  - Drobne części wymienne np sznurówki

  - Uszkodzenia mechaniczne wynikające z nieprawidłowego przechowywania i konserwacji

  - Uszkodzenia które powstały w wyniku nieprawidłowego użytkowania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

   

Hurtownia obuwia - Sprzedaż butów tanio

Internetowa hurtownia obuwia damskiego męskiego i dziecięcego oferuje szeroki zakres produktów z branży obuwniczej. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu jako hurtownia butów, możemy zaoferować Wam najlepsze i najnowsze kolekcje butów. Każdego sezonu otrzymujemy tysiące nowych wzorów i kolorów, a duża baza dostawców utwierdza naszą pozycję na rynku, dając Wam nieskończony wybór modnych butów po możliwie najbardziej atrakcyjnych cenach. Kochamy buty, uważamy je za najważniejszą część garderoby, bo jest ona niezastąpiona do każdej aranżacji i stylu. Nie od dziś słowo "pokaż mi buty, a powiem kim jesteś" znaczy bardzo dużo w świecie mody. Z tego powodu z tak dużą dbałością sprowadzamy modele, które pojawiają się w naszej ofercie, szczegóły każdego buta są omawiane, ceny sprawdzane na rynku, a jakość produktów testowana przed produkcją. To powoduje że obuwie z naszej hurtowni cieszy się zaufaniem konsumenta, co do jakości materiałów, jak i poziomu wykończenia detali.

Szeroki asortyment obuwia z naszej hurtowni

Atrakcyjne obuwie i buty z naszej hurtowni to nasza ciągła oferta starannie dobieranych modeli z rynku. Jako przodujący importer obuwia i butów, mamy również w swojej bazie tysiące modeli od partnerów, dając tym Państwu możliwie jak najszerszą ofertę rynkową, abyście zawsze mogli nadążać za gustami Waszych klientów. Niezależnie, czy będą chcieli buty płaskie, buty na podeszwach, buty na obcasie, z grubego czy cienkiego materiału, kolorowe czy proste, oryginalne czy klasyczne, ze skórzanych materiałów, a może bawełniane, modne gumowce czy kalosze. Tak szerokie spojrzenie na perspektywę konsumenta, pozwala naszej hurtowni obuwia dobrać dla Was najlepszą ofertą po możliwie najlepszej cenie.

Stylowe i wygodne obuwie

Wygodne obuwie to równie ważny czynnik budowy buta. Buty służą do chodzenia i o tym zawsze pamiętamy, odpowiedni projekt wyściółki, modelowane profile, ergonomiczne wkładki, miękka pianka środkowa, trwała i miękka podeszwa to jedne z wielu czynników, które istotnie wpływają na komfort chodzenia. Szczególnie ważny dla nas jest komfort butów dziecięcych, gdzie to małe stópki naszych pociech dopiero się rozwijają i to dla nich odpowiedni projekt buta ma bardzo duże znaczenie. Wiemy, jak intensywnie ludzie korzystają z butów, od piaszczystych plaż po twarde betonem ulice, każdego dnia narażone na wiele rodzajów czynników niepogody, dobrej jakości obuwie to podstawa. Jeśli interesuje Cię sprzedaż hurtowa wysokiej klasy obuwia, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Stylowe buty to takie buty, które chcemy mieć, widzimy i wiemy, że to typ butów "must have" niezależnie od okoliczności. Patrzymy na trendy światowe i dobieramy według najnowszych upodobań waszych klientów, czyli konsumentów. Modne buty zmieniają się każdego dnia, tylko ciągła analiza potrzeb rynku może dostarczyć odpowiednich informacji, co do hitów sezonu i potencjalnych kolorów, które będą najważniejsze tego sezonu.

Tania hurtownia obuwia

Nasza tania hurtownia obuwia w Wólce Kosowskiej słynie z lokalizacji tysiąca importerów i dystrybutorów obuwia na całą Polskę i Europę. Dzięki tak rozległej sieci dostawców i partnerów, możemy zaoferować Wam jeszcze więcej wzorów modnych butów.

Jako renomowana internetowa hurtownia z butami, mamy tysiące modeli w swoje bazie, dzięki informatyzacji systemu zarządzania zamówienia, wszelkie zamówienia realizuje bardzo szybko do 48 godzin od chwili złożenia zamówienia. Wysyłka kurierska jest już na drugi dzień od nadania w Państwa sklepie. Realizujemy zamówienia na buty z całej Polski, ale również wysyłamy do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Dzięki korzystnym umowom z kurierami UPS, K-EX czy DPD, paczki dochodzą w ekspresowym tempie, nawet do 3 dni roboczych na teren innego kraju.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli interesuje Cię:

© Copyright obuwie-hurt.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Sklepy internetowe CStore
Kontakt ze sklepem

Pn - Pt : 9.00 - 16.00